Reference

Hlásek v Našich novinách: Hlásek NN leden 2.doc (35 kB)

 

Děkujeme všem za Vaše reference

 

Reference Klub Hlásek 2011/2012

Jsem s klubem dětí HLÁSEK velmi spokojená. Náš syn Ríša ji moc rád navštěvuje a to je pro mě hlavní. Velmi si oblíbil tetu Lenku (Čížkovou) pro její klidný a vlídný přístup. Nikdo se na nás nezlobí, když ráno přijdeme pozdě, nikdo mi nepředhazuje, že jsem naším pozdním přístupem narušila školkový režim. Jako matka 5-ti dětí to prostě oceňuji, že místo nepříjemností na nás čeká úsměv a hřejivá slova „to jsme rádi, že jsi Ríšo přišel mezi nás“. Starší děti vždy navštěvovaly státní školku v sousední obci (nebyl ještě takový babyboom), ale v klubu dětí HLÁSEK se mi líbí individuální přístup k dítěti a jeho potřebám. Personální obsazení je skvělé a kvalifikované. Moc se mi líbí angličtina s Veronikou (Vaculovičovou) a čtení s nečtenáři s Markétou (Bosákovou), které u dětí  pěstuje lásku ke knížkám. Škoda jen, že je tato aktivita tak málo podporována ze strany obecního úřadu respektive zastupitelstva. Tímto bych chtěla poděkovat zejména Janě Gartová, která jako jedna z mála ze zastupitelů nabídla své soukromé prostory jejich rodinného domu na úkor  jejich vlastního rodinného žití i pohodlí (poničená zahrada, každodenní dětský hluk atd.).

Díky moc. Ing. Jana Poláková

 

Jako rodič musím říci, že s programem klubu jsem velice spokojená. Děti se širospektrálně hravou formou učí nejrůznější dovednosti. Učí se logicky myslet, učí se vyjadřovat samy sebe při dramatické výchově, učí se popisovat a vyprávět ostatním příběhy při čtení s nečtenáři, učí se především pasivně vnímat angličtinu jako přirozený jazyk, rozšiřují své motorické schopnosti při různých tvořivých aktivitách. To vše děti dělají aniž by musely, je to vše hra, která má viditelné výsledky a nedocenitelný základ pro jejich budoucí studium. Kromě toho velice cením "domácký" přístup tet a pedagogů. Moje dcera je na mě hodně závislá a rychlé změny ji dost "traumatizují". Ranní předávání bývalo poněkud obtížné. Když ale vím, že teta ji chvilku po ránu pochová, přitulí, Johanka zvládá předávání mnohem snáz. Jako člen zastupitelstva a zároveň máma, musím také vyzdvihnout to, že v klubu jsou především děti třebaňské, děti se potkávají nejen v klubu, ale například i v sokole, s rodiči v místních restauracích, na hřišti, na ulici. Zvykají si na sebe, kamarádí se a v budoucnu tu v obci spolu budou žít jako sousedé a vymýšlet kam bude naše obec směřovat.

Jana Gartová

 

Jsem skutečně moc ráda že se našla skupina šikovných lidí, kteří se rozhodli  vytvořit něco pro druhé a pustili se do poměrně nesnadného úkolu. V rekordně krátké době se občanskému sdružení Hlásek podařilo dát dohromady školku pro děti z Třebáně a Roviny. Během prvního roku se postupně zaběhnul pro děti i zajímavý program výuky…..čteme s nečtenáři, matematika hrou a angličtina která, jak se zdá, děti opravdu baví. Náš Alešek chodí do školky moc rád (oproti školce v Karlíku), velice si oblíbil paní učitelky Lenku a Markétu a tetu Blanku. Každý den se vrací ze školky pozitivně naladěný a těší se další den na kamarády. Také kladně hodnotím všechny paní učitelky a tety, které maminkám i dětem vychází opravdu maximálně vstříc. Moc se mi líbí skutečně široká nabídka kroužků pro děti. Na závěr bych chtěla všem z klubu Hlásek moc a moc poděkovat za jejich úsilí a také za další činnosti, které pro nás (obyvatele Třebáně a Roviny) a naše děti připravují.

Ing. arch.K. Gregorová

 


Reference příměstký tábor 2012


Dobrý den,
personál na jedničku s hvězdičkou, prostory a program to samé, dcera Ada nadšená :)

Linda Vavříková
spolumajitelka
----------------------------------------------
Allegria, Den jak sen, Dobrý koš
Firma na zážitky, s.r.o.

 

Dobrý večer paní Bosáková
holky jsou maximálně nadšené!!!! Příjemné prostředí a úžasné paní učitelky. Moc vám všem děkuji.
Pěkný večer,
 
Kamila Nová

 

Dobrý den,
chtěla jsem Vám jen touto cestou poděkovat za Martina a Míšu za velmi příjemných 14 dní u Vás v Hlásku.
Výtvarný týden se jim moc líbil a moc si oblíbili paní učitelku Lenku a divadelní týden měl také úspěch. Dětem se divadlo moc líbilo a s oblibou hrají doma pohádku o koťátku, kt. neumělo mňoukat. Nejraději mají pasáž, kdy říká koťátko, že nemá zobáček a Martin pak mluví jako kohout "NO TO JE JEDNOOOOOOO, HLAVNĚ TO VOTEVŘIIIIII" - to se pak smějí ještě půl hodiny.........:-))

Takže ještě jednou děkuji za děti za zpříjemnění prázdnin a doufáme, že bude možnost se vidět i příští rok.

S pozdravem
Monika Janíková

 

Dobrý den,
mé děti jsou velmi spokojeny, děkuji za péči.

Olga Kepková

 

Dobrý den,
děkuji bylo to moc hezké, děti si to užily. Velká výhoda byl bazén pro děti, naučily se i nová slovíčka s lektorem Kevinem. Kristýnka byla moc spokojená.
Takže samá chvála - bylo to hezké - rodinné.Hodnocení od 1 do 5 - 1*.

Přeji hezký den
Ladislava Savenko